Projektvezető állás

Feladatok:

  • Műszaki tervek feldolgozása
  • Műszaki dokumentáció alapján költségvetés készítése / ellenőrzése
  • Projekt előkészítés, tervdokumentációk összeállítása
  • Klíma- / hűtéstechnikai fókuszú projektek vezetése
  • Fizikai állomány munkája, anyaggazdálkodás ellenőrzése, irányítása
  • Folyamatban lévő projektek eseti helyszíni ellenőrzése, koordinációja

Elvárásunk:

  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Gépészmérnöki, épületgépész mérnöki végzettség (hűtéstechnikai ismeretek előnyt jelentenek)
  • MS Word, Excel ismerete
  • AutoCAD tervező program ismerete
  • 1 – 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Valóban versenyképes, teljes egészében bejelentett fizetés
  • Pontos és garantált havi bérkifizetés
  • Színvonalas munkafeltételek, minőségi munkaeszközök
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges mobil eszközök
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat az info@icestarszerviz.hu e-mail címre.